09.02.2010

Menele na Facebooku!

Popularna gra przeglądarkowa dołączyła do aplikacji w serwisie Facebook. To dobra wiadomość dla jej fanów. Teraz kolej na złą: nie nazywa się już MenelGame, tylko StreetRivals i została zmieniona, przeszła lifting. Czy utrzymała swój klimat? Nie wiem, stworzyłem nowe konto w grze i zaczynam zabawę.

MenelGame to niemiecka gra firmy Farblut. Była przebojem nad Odrą (2,2 mln graczy), w Polsce i w Anglii. Fabuła jest prosta jak niedopałek papierosa na ulicy: jesteś menelem, alkoholikiem, który walczy o przetrwanie w groźnym mieście. Musisz zbierać puszki, szukać noclegu, pożywienia i alkoholu. I musisz walczyć z innymi menelami. Mnie ta gra znudziła po dwóch dniach. Jestem ciekaw, czy wersję na FB urozmaicili. Oby tak się stało, gdyż czeka ją konkurencja ze strony gier marki Zynga - moim zdaniem najlepszych gier przeglądarkowych.


[Update: aktualnie gram tylko w Spartakusa]


Teraz zastanawiam się, czy inni dostawcy gier przeglądarkowych także tworzą aplikacje na FB i MySpace. Największy, znany mi gracz na rynku to MMOGame (np. "BiteFight"). Tylko, że jego produkcje były dość słabe i popularne jedynie w początkach neostrady. Czy teraz pracują nad czymś ciekawszych? Miejmy nadzieję.

Może zainteresuje Cię też post:
-

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz