11.11.2010

CoD: Black Ops sprzedaje się jak świeże bułki (wideo)

W grze Black Ops wyprodukowanej w ramach serii Call of Duty wcielamy się w członka mega tajnego oddziału wykonującego na zlecenie rządu USA mega tajne akcje zbrojne podczas zimnej wojny. Między innymi mamy obalić Fidela Castro. Brzmi zachęcająco? Miliony Amerykanów i Brytyjczyków tak się zachęciło, że w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia sprzedaży Black Ops wydali na grę 360 mln USD! Czyli pobity został zeszłoroczny rekord sprzedaży, kiedy w ciągu jednego dnia produkcja Modern Warfare 2 zarobiła 310 mln USD. Święty Pafnucy, takie wyniki notowały wcześniej tylko hollywoodzkie filmy typu Avatar!

Co ciekawe, w pierwszych godzinach od rozpoczęcia sprzedaży Black Ops, na serwerze gry (tryb multiplayer) zarejestrowało się milion użytkowników. Czyli sporo grupa graczy nie korzysta wcale z trybu single player. Zresztą nic dziwnego, dzisiaj gry produkuje się właśnie do walk online oraz dla graczy posiadających konsole.

Skoro gra zapowiada się hitem roku może i ja, piszące te słowo, także ją nabędę, aby się odrealnić w podczas długich, zimowych wieczorów. Zwłaszcza, że zbliża się małymi krokami Gwiazdka a najlepsze prezenty kupuje się dla siebie ;)

O grze dowiecie się nieco na jej oficjalnej stronie, gdzie przewidziano pewne funkcje społecznościowe dla graczy jak upload filmów z gry i screenów. A jeszcze więcej informacji, w tym zarówno newsów, strategię gry czy filmiki promocyjne znajdziecie na blogu poświęconym w całości Black Ops.

A na zakończenie posta wrzucam filmik z gry w trybie multiplayer. Miłego oglądania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz