25.01.2010

MyTribe: komunikator, który... nie trybi

Onetowy multikomunikator społecznościowy MyTribe ma szansę stać się przebojem. I to nie tylko krajowym, ale być może globalnym - co założyli jego twórcy tworząc również anglojęzyczną wersję  aplikacji. Bo MyTribe ma integrować w jednym komunikatorze dane z kilku komunikatorów (GG, tlen, AIM itd.), serwisów społecznościowych (NK, grono.net, FB itd.), pocztę z różnych kont (Gmail, Onet, Tlen, AOL itd.) a nawet informacje ze stron internetowych i blogów (kanały RSS).

Z olbrzymim zaciekawienie zabrałem się za instalację MyTribe, bo być może wreszcie pojawiło się narzędzie na które czekałem - prawdziwy social mediowy integrator, agregator. Ale po instalacji się rozczarowałem. Program... zniknął z ekranu. Wpisałem loginy i hasła do różnych serwisów, zamknęło się okno aplikacji i już... się nie otworzyło. Próbowałem wyłączyć firewall, ale to nic nie dało. Czyli Onet dał ciała, wypuścił wersję beta programu, który jest niedopracowany. Prawdopodobnie niektórym użytkownikom udało się odpalić MyTribe - proszę Was o informacje: jaki macie OS, jaki browser i jaką wersję programu. Masz sposób na MyTribe? Zostaw komentarz.

1 komentarz:

  1. Anonimowy3/19/2010

    Wiesz, to może być jak z aplikacją IPLUSA, po prostu jakiś program przeszkadza. Nigdy się nie dowiedziałam, który z zaintaslowanych programów wadzi. Nie starczyło mi czasu. Zwykle robiłam formata... A co do MyTribe. Nie próbowałam, ale uważam, że to co jest do wszystkiego, to jest do niczego. na rynku było już wiele programów, które pozwalały na komunikowanie się przez różne kanały i komunikatory. Nie miały spektakularnego sukcesu, mimo że niektóre były lepsze od gg. Zresztą co to za przyjemność mieć wszystko w jednym okienku. Ciekawiej jest za pomocą alt+tab zmieniać okienka :)Korzystasz z przeglądarek dołączonych do innych aplikacji? np. tlen, cafe news? Czy lepsze jest osobne narzędzie? Dominika

    OdpowiedzUsuń